Hakkımızda


 

LİKİT Telekom 2011 yılında, IP Telekomünikasyon sektöründe lider İthalat firması olma misyonuyla yola çıkmıştır.  Kadrosunu, sektöründe öncü kuruluşlarda görev almış, her bakımdan deneyimli ve güçlü bir ekip  oluşturmaktadır.

Yaratıcılık ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarını geleceğe taşıyan LİKİT Telekom, sahip olduğu bilgi birikimi, uzmanlıklar ve tecrübesi ile, Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon altyapı sağlayıcısı olmayı hedeflemektedir.

LİKİT Telekom, tasarımı, kurulumu, yapılandırması, özelleştirmesi ve geniş bayi ağı ile IP tabanlı iletişim çözümleri ve hizmetleri sunmaktadır. Ana çalışma konusu olan, IP Telekom ürünlerinin temini ni sağlamasının yanında, sektörün ihtiyacı olan, Hosted santral, Sanal Santral (Bulut Santral), VoIP donanımları, TDM uygulamaları, donanımsal ve yazılımsal santral çözümleri üretmektedir.
Ölçeklenebilir iletişim projeleri ve uzak ofis entegrasyonlarıyla enterprise iletişim sistemleri kurulumları sağlanmaktadır. Mobilite, stabilite ve iletişim özgürlüğü sunan profesyonel donanımlarla bir şirketin ihtiyacı olan tüm iletişim altyapısı güvenle sunulmaktadır.
Bayilerimize sunduğumuz destek ile hem bayilerimizin hem şirketimizin gücüne güç katmaktayız. Önce müşteri memnuniyeti felsefesiyle ve uzman kadrolarımızla bütün bu çözümleri müşterilerimize katma değer sağlayacak şekile sunmaktayız.

Likit telekom’un en büyük amaçlarından biri,kendisinden hizmet alan kurumların verimliliklerinin en üst düzeye çıkarılması ve ülkemiz için gerçek anlamda katma değer yaratılmasıdır.

 

LİKİT Telekom aşağıdaki markaların Türkiye Distribütörlüklerini üstlenmektedir.

UA-136317205-1